Paletta – Szekciók Szakmai Napja

Paletta – Szekciók Szakmai Napja

A Magyar Pszichodráma Egyesület 2022. május 27-28. (péntek-szombat) szakmai napján bemutatkozik a Bibliodráma, a Gyermekpszichodráma, a Monodráma, a Szociodráma és a Playback Szekció. Helyszín: Budakalász, Patakpart Általános Iskola (2011 Budakalász, Klisovác utca...

Szociodráma pilot képzések indulnak

Kedves Tagtársunk! Örömmel adunk hírt arról, hogy 2022 őszétől szociodráma (pilot) képzés indul egyesületünk keretében.   Két asszisztensi csoportot hirdetünk párhuzamosan: 1. Teszáry Judith kiképző, szupervizor, Horváth Kata és Pados Eszter szociodráma vezető és...

Elhunyt Ritoók Magda

Elhunyt Ritoók Magda, egyesületünk alapító tagja. Ritoók Pálné, Ádám Magda 1936. február 12-én született Budapesten. 1958-ban végzett az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar pszichológia-pedagógia-magyar szakán, majd gyakorló pszichológusként kezdett...

Elmarad az ügyfélfogadás

Kedves Érdeklődők! Az ügyfélfogadás 2022. április 21. csütörtökön betegség miatt elmarad. Megértésüket köszönjük. Üdvözlettel: MPE ügyfélszolgálat

Induló csoportok

Workshopok

Gyakran ismételt kérdések

Pszichodráma

A Magyar Pszichodráma Egyesület
szakmai folyóirata

2017-től minden tanulmány lektorált © Magyar Pszichodráma Egyesület

Pszichodráma

A Magyar Pszichodráma Egyesület
szakmai folyóirata

2017-től minden tanulmány lektorált © Magyar Pszichodráma Egyesület

Hírek

Szociodráma pilot képzések indulnak

Kedves Tagtársunk! Örömmel adunk hírt arról, hogy 2022 őszétől szociodráma (pilot) képzés indul egyesületünk keretében.   Két asszisztensi csoportot hirdetünk párhuzamosan: 1. Teszáry Judith kiképző, szupervizor, Horváth Kata és Pados Eszter szociodráma vezető és...

bővebben

Elhunyt Ritoók Magda

Elhunyt Ritoók Magda, egyesületünk alapító tagja. Ritoók Pálné, Ádám Magda 1936. február 12-én született Budapesten. 1958-ban végzett az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar pszichológia-pedagógia-magyar szakán, majd gyakorló pszichológusként kezdett...

bővebben

Elmarad az ügyfélfogadás

Kedves Érdeklődők! Az ügyfélfogadás 2022. április 21. csütörtökön betegség miatt elmarad. Megértésüket köszönjük. Üdvözlettel: MPE ügyfélszolgálat

bővebben

Paletta – Szekciók Szakmai Napja

A Magyar Pszichodráma Egyesület 2022. május 27-28. (péntek-szombat) szakmai napján bemutatkozik a Bibliodráma, a Gyermekpszichodráma, a Monodráma, a Szociodráma és a Playback Szekció. Helyszín: Budakalász, Patakpart Általános Iskola (2011 Budakalász, Klisovác utca...

bővebben

SZJA 1%

1% - együtt az egyensúlyért Magyar Pszichodráma Egyesület     adószám: 19021007-1-41

bővebben

Elmarad az ügyfélfogadás

Április negyedikén, hétfőn az ügyfélfogadás betegség miatt elmarad. Megértésüket köszönjük! MPE ügyfélszolgálat

bővebben

Egyesületi logó használata

A Magyar Pszichodráma Egyesület (MPE) Vezetősége felhívja a tagság figyelmét, hogy az Egyesület logója az MPE kizárólagos szellemi tulajdona. Ennek értelmében az Egyesületnek kizárólagos joga van a logó bármilyen felhasználására és minden egyes más által történő...

bővebben

Watson képzés

Kedves Pszichodramatista Kollégáim! Szabó Gabi vagyok, kiképző pszichodráma vezető és szupervízor. Coachként dolgozom csoportokkal, csapatokkal. Kialakítottam a cselekvésorientált módszertant, ami a coaching és a pszichodráma összekapcsolása. Remek jó házasság! Ha...

bővebben